PS4 Türkçe YAMA Sleeping Dogs Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Sleeping Dogs Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,444 kez görüntülenmiş, 263 yorum ve 171 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Sleeping Dogs Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nomadcolossus

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,572
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Sleeping Dogs Definitive Edition oyununun PS4 Türkçe Yaması ile karşınızdayız. Öncelikle SLEEPING DOGS oyununu çeviren TECHNOGAME ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. TECHNOGAME ekibinin herkese açık bir şekilde paylaştığı Sleeping Dogs yamasını indirdim ve notepad ile düzenlediğim pc yamasını Sleeping Dogs Definitive Edition sürümüne uyarladım. Bu işlem yaklaşık olarak 13 günümü aldı. PS4 Tool konusunda yardımlarını esirgemeyen Ekey'e, swuforce'ye ve lostprophet arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Alt yazıları daha iyi okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yama ile beraber oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum.

ÖNEMLİ BİLGİ (OKUYUNUZ)
PS4 menüsünde bulunan Ayarlar / Dil / Sistem Dili bölümünden Almanca (Deutsch) dilini seçtikten sonra oyunu çalıştırınız. İngilizce dilinde bulunan önemli bir dosyayı araç çıkarmadığı için yamayı Almanca diline port ettim. Bu arada konuşmalar ingilizcedir :D Bu yapacağınız işlem sadece menü, görevler ve alt yazılar için geçerlidir. Bu arada DLC'ler de yamaya dahildir.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçirdik. Yeni yılın sizlere ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar. :) Bu yamayı da yılbaşına özel olarak yetiştirmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Herkese tekrardan keyifli oyunlar diliyorum. :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ (TECHNOGAME EKİBİ)

Murat Keser
Enes Çakır
Murat Gündoğan
Furkan Akbas
Doğukan Öztürk
Aykut Tüz
Süleyman Selçuk Sevim
Mete Alkan
Berkin Acar
Mervan Savğa
Bilal Ön

PROGRAMLAMA
EKEY
LOSTPROPHET
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

nate86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2017
518
328
63
teşekkürler üstad yine güzel bir çalışma emeğine sağlık
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

rica etsem The Talos Principle oyuna pc de mevcut olan türkçe yamayı port edebilirmisiniz çok güzel bir oyun

Son düzenleme:

vedat parlak

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2019
153
111
43
eline koluna emeğine sağlık sen olmasan nasıl oynardık bu türkçe yamaları bilmem

MEjU

Erişim Engelli
Eki 19, 2019
34
20
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Sleeping Dogs Definitive Edition oyununun PS4 Türkçe Yaması ile karşınızdayız. Öncelikle SLEEPING DOGS oyununu çeviren TECHNOGAME ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. TECHNOGAME ekibinin herkese açık bir şekilde paylaştığı Sleeping Dogs yamasını indirdim ve notepad ile düzenlediğim pc yamasını Sleeping Dogs Definitive Edition sürümüne uyarladım. Bu işlem yaklaşık olarak 13 günümü aldı. PS4 Tool konusunda yardımlarını esirgemeyen Ekey'e, swuforce'ye ve lostprophet arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Alt yazıları daha iyi okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yama ile beraber oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum.

ÖNEMLİ BİLGİ (OKUYUNUZ)
PS4 menüsünde bulunan Ayarlar / Dil / Sistem Dili bölümünden Almanca (Deutsch) dilini seçtikten sonra oyunu çalıştırınız. İngilizce dilinde bulunan önemli bir dosyayı araç çıkarmadığı için yamayı Almanca diline port ettim. Bu arada konuşmalar ingilizcedir :D Bu yapacağınız işlem sadece menü, görevler ve alt yazılar için geçerlidir. Bu arada DLC'ler de yamaya dahildir.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçirdik. Yeni yılın sizlere ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar. :) Bu yamayı da yılbaşına özel olarak yetiştirmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Herkese tekrardan keyifli oyunlar diliyorum. :)

Murat Keser
Enes Çakır
Murat Gündoğan
Furkan Akbas
Doğukan Öztürk
Aykut Tüz
Süleyman Selçuk Sevim
Mete Alkan
Berkin Acar
Mervan Savğa
Bilal Ön

PROGRAMLAMA
EKEY
LOSTPROPHET
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Teş

heklam

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 11, 2019
41
15
8
31

ÖNEMLİ BİLGİ (OKUYUNUZ)

Murat Keser
Enes Çakır
Murat Gündoğan
Furkan Akbas
Doğukan Öztürk
Aykut Tüz
Süleyman Selçuk Sevim
Mete Alkan
Berkin Acar
Mervan Savğa
Bilal Ön